-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-009066-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі викладена у Додатку № 3 тендерної документації
Торги не відбулися
59 210.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 296.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 296.05 UAH
Номер:
f37276a1b0574cb4a9b1d6a4c45287cf
Внутрішній номер закупівлі:
21914598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-24-009066-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шокотько Тетяна 380564093978 tender-kr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2024 16:01 - 29.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2024 16:01 - 02.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.07.2024 00:00 - 05.07.2024 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 210.00 Кріпильні деталі різні