-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-009066-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі викладена у Додатку № 3 тендерної документації
Торги не відбулися
59 210.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 296.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 296.05 UAH
Період уточнення:
24.06.2024 16:01 - 29.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим