-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)
Оголошено тендер
59 210.00
UAH
Номер:
fcaa8a54037547ff8857829fe9e44f92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-24-009653-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
59 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.06.2024 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума59 210.00 UAH