-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44530000-4 (Кріпильні деталі Болти, гайки, шайби, заклепки, саморізи)
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-007719-a
Завершена
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
Номер:
861eeec0501647f6b4cc973d42a08d8a
Внутрішній номер закупівлі:
16666809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-007719-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Цинова Валерія Костянтинівна 380671887557 tender-kr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 12:49 - 26.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 12:49 - 29.01.2023 00:00
Аукціон:
29.01.2023 00:01 - 29.01.2023 00:01
Період кваліфікації:
29.01.2023 00:01 - 06.02.2023 09:40
Період завантаження договору:
12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 000.00 Болти, гайки, шайби, заклепки, саморізи