-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Тендер Prozorro UA-2024-07-24-006834-a
Завершена
378 421.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 892.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 892.11 UAH
Номер:
6df6ecf2c7cc49b0b660cc66fdd818bd
Внутрішній номер закупівлі:
22145076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-24-006834-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малахов Євген Ігорович 380564093978 tender-kr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
378 421.23 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2024 14:23 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2024 14:23 - 07.08.2024 00:00
Аукціон:
07.08.2024 12:29 - 07.08.2024 12:52
Період кваліфікації:
07.08.2024 12:52 - 09.08.2024 14:39
Період завантаження договору:
15.08.2024 00:00 - 25.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴378 421.23 Метизи різні