-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Тендер Prozorro UA-2024-07-24-006834-a
Завершена
378 421.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 892.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 892.11 UAH
Період уточнення:
24.07.2024 14:23 - 04.08.2024 00:00
Відповідь надана
Невідповідність
Номер:
1e482233a33c4732b2c39594e828718e
Дата опублікування:
26.07.2024 16:21
Опис:
Доброго дня
Будь ласка, просимо також розглянути питання, щодо п.9. 11,12,13,14 В технічних характеристиках вказано покриття - цинк білий, клас міцності -10,9. Просимо розглянути можливість поставки цих метизів без оцінкованого покриття, у зв*язку з відсутністю данних метизів у виробників.
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за звернення відповідні зміни будуть внесені.
Дата відповіді:
30.07.2024 11:22