-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Оголошено тендер
378 421.23
UAH
Номер:
e7392b8ff0f247d8a0c1eafb7122bd11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-24-007609-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
378 421.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування:
24.07.2024 13:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума378 421.23 UAH