-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут,...×-
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина)(ДК 021:2015 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані)
- ID: UA-2025-03-10-008639-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24660752
Комунальне підприємство "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут,...×-
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
- ID: UA-2025-01-24-008287-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24170526
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна шабельна пила, акумуляторний дриль-шурупо...×-
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна шабельна пила, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
- ID: UA-2024-10-29-004993-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23056949
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Станок для заточування ланцюгів Einhell GЕ -CS 18 Li- Solo+Акум.+пристрій заряд 18 V 2.5 A...×-
Станок для заточування ланцюгів Einhell GЕ -CS 18 Li- Solo+Акум.+пристрій заряд 18 V 2.5 Ah PXC Stsrte, код ДК 021:2015: 42652000-1 - Електромеханічні ручні інструменти
- ID: UA-2022-12-12-022201-a
- Дата створення : 12.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16218905
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструментиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані, код за Єдиним закупівельним словником ДК 02...×-
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 (Ланцюгова пила акумуляторна Greenworks G40CS30 без АКБ і ЗП)
- ID: UA-2021-09-10-009440-c
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11474881
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані, код за Єдиним закупівельним словником ДК 02...×-
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 (Лот №1 - Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita DGA513Z; Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC406Z; Лот №2 - Ланцюгова пила акумуляторна Greenworks G40CS30 без АКБ і ЗП)
- ID: UA-2021-08-18-005345-a
- Дата створення : 18.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11160322
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Ел...×-
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті
- ID: UA-2020-11-20-002958-a
- Дата створення : 20.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7314542
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Ел...×-
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті)
- ID: UA-2020-11-02-002397-a
- Дата створення : 02.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7000670
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом 42650000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний з...×-
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом 42650000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2020-08-07-001575-c
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5852198
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручний інструмент- ID: UA-2020-06-10-002449-a
- Дата створення : 10.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5230912
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна дриль-шуруповерт- ID: UA-2020-05-21-001836-b
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5050631
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пила ланцюгова акумуляторна- ID: UA-2020-05-21-001794-b
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5050526
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручний інструмент різний- ID: UA-2019-08-05-000784-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645782
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручний інструмент- ID: UA-2019-08-05-000161-a
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645747
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пневматичні ручні інструменти- ID: UA-2018-11-01-002748-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2649826
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -