• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті)

Місце поставки – 03057, м. Київ, вул. Дегтярівська, 31 корпус 2 Кількість: 40 одиниць Детально вимоги до предмету закупівлі визначені у Додатку №3 до тендерної документації Строк поставки до 15.12.2020 року включно Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; Українська мова. У випадку надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів російською мовою. У іншому випадку, в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками – нерезидентами України можуть бути складені іншою мовою, при цьому повинні мати обов’язковий автентичний переклад українською мовою, який зроблено в сертифікованому центрі перекладів та завірені підписом уповноваженої особи та печаткою цього центру. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Застосований критерій оцінки - ціна посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками - начальник відділу проведення тендерних процедур Репецька Катерина Євгенівна, телефон: (044)489-33-27, Е-mаіl:kyivblago.tender@gmail.com

Торги не відбулися

228 090.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 140.45 UAH
Номер: bd2f31081c7c44b29e63719413d99aa7
Внутрішній номер закупівлі: 7000670
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-02-002397-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Білецький Сергій Володимирович +380444893327 kyivblago.tender@gmail.com https://www.blagoustriy.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 228 090.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 140.45 UAH
Період уточнення: 02.11.2020 17:19 - 09.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2020 17:19 - 19.11.2020 18:00
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумуляторна шліфмашина
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 15.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті
Акумуляторна ланцюгова пила
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 15.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті
Акумуляторна ножівка
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 15.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті
Акумуляторний дриль-шуруповерт
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 15.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті