• Відкриті торги
  • КЕП

Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті)

Оголошено тендер

228 090.00 UAH
Номер: 75070345aff64c9cab3c3be646f27fec
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-02-002328-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 228 090.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті)
Примітки: Комунальне підприємство «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 03057 м. Київ, вул. Дегтятрівська, 31, корпус 2, 26199708, категорія замовника – третя категорія замовників, відповідно до п.3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.11.2020 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума228 090.00 UAH