• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті

Місце поставки – 03057, м. Київ, вул. Дегтярівська, 31 корпус 2 Кількість: 40 одиниць Детально вимоги до предмету закупівлі визначені у Додатку №3 до тендерної документації Строк поставки до 23.12.2020 року включно Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; Українська мова. У випадку надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів російською мовою. У іншому випадку, в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками – нерезидентами України можуть бути складені іншою мовою, при цьому повинні мати обов’язковий автентичний переклад українською мовою, який зроблено в сертифікованому центрі перекладів та завірені підписом уповноваженої особи та печаткою цього центру. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Застосований критерій оцінки - ціна посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками - начальник відділу проведення тендерних процедур Репецька Катерина Євгенівна, телефон: (044)489-33-27, Е-mаіl:kyivblago.tender@gmail.com

Завершена

266 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 332.00 UAH
Номер: c26652f2121245b39dac913604ba6f68
Внутрішній номер закупівлі: 7314542
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-20-002958-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Білецький Сергій Володимирович +380444893327 kyivblago.tender@gmail.com https://www.blagoustriy.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 266 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 332.00 UAH
Період уточнення: 20.11.2020 16:05 - 26.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2020 16:05 - 06.12.2020 18:00
Аукціон: 07.12.2020 13:35 - 07.12.2020 13:56
Період кваліфікації: 07.12.2020 13:56 - 14.12.2020 16:04
Період завантаження договору: 14.12.2020 16:04 - 03.01.2021 16:04
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумуляторна шліфмашина
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 23.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті
Акумуляторна ланцюгова пила
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 23.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті
Акумуляторна ножівка
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 23.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті
Акумуляторний дриль-шуруповерт
Код ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструменти
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 23.12.2020
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, Київ, Дегтярівська 31 корпус 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ"

Оскарження: 14.12.2020 15:58 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 234 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2020 15:58
Документи 48
Скарги 0
ФОП "КРИВОРУЧКО ІЛЛЯ СЕРГІЙОВИЧ"

Оскарження: 14.12.2020 16:04 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 260 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2020 16:04
Документи 46
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e923c2f77834799bb892eb3f409d67e
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-20-002958-a-b2
Постачальник: ФОП "КРИВОРУЧКО ІЛЛЯ СЕРГІЙОВИЧ"
Номер договору: 266
Сума договору: 223 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 28.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 266 28.12.2020 Ручні інструменти 2610.pdf
p7s
sign.p7s