-
Відкриті торги
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті
Оголошено тендер
266 400.00
UAH
Номер:
5aba23af02e743119751a449332f33d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-20-002606-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
266 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані за кодом CPV – 42650000-7 за ДК 021:2015 (Електроінструменти в асортименті
Примітки:
Комунальне підприємство «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 03057 м. Київ, вул. Дегятрівська, 31, корпус 2, 26199708, категорія замовника – третя категорія замовників, відповідно до п.3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.11.2020 15:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума266 400.00 UAH