-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина)(ДК 021:2015 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані)
Тендер Prozorro UA-2025-03-10-008639-a
Завершена
700 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 501.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 501.13 UAH
Номер:
fe10ff0dfe794a88a71f5d14406e58f0
Внутрішній номер закупівлі:
24660752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-10-008639-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вінідиктова Наталія 380443665087 tenderkbg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 225.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2025 14:43 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2025 14:43 - 19.03.2025 00:00
Аукціон:
19.03.2025 11:21 - 19.03.2025 11:45
Період кваліфікації:
19.03.2025 11:45 - 27.03.2025 10:18
Період завантаження договору:
02.04.2025 00:00 - 12.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 225.00 Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина)