-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина)(ДК 021:2015 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані)
Оголошено тендер
700 225.00
UAH
Номер:
51278a28c0ee408cb3c0ad99a26c4039
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-10-010880-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина)(ДК 021:2015 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.03.2025 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 225.00 UAH