-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна шабельна пила, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-004993-a
Торги не відбулися
687 074.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 435.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 435.37 UAH
Номер:
a1748c2764174c7fabe8df544ab547ae
Внутрішній номер закупівлі:
23056949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-004993-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Мартинюк +380443504692 tenderviddilkp@ukr.net https://www.kyivblagoustrii.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
687 074.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 11:31 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 11:31 - 07.11.2024 10:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴687 074.00 Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна шабельна пила, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані