-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна шабельна пила, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
Оголошено тендер
687 074.00
UAH
Номер:
d88cd048c21049f2a9c90f52dccbdd04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-08-009102-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
687 074.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна шабельна пила, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.10.2024 13:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума687 074.00 UAH