-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-008287-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Питома вага – 100 %.
Торги не відбулися
700 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 501.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 501.13 UAH
Номер:
4b57baddf94e412f87c4a473f3b2f651
Внутрішній номер закупівлі:
24170526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-008287-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Мартинюк +380443665086 tenderviddilkp@ukr.net https://www.kyivblagoustrii.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 225.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 10:08 - 03.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 10:08 - 06.02.2025 09:47
Період кваліфікації:
06.02.2025 09:47 - 12.02.2025 16:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 225.00 Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані