• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані

Оголошено тендер

700 225.00 UAH
Номер: 690e04cf23434f23b5e2b45f2ffb8ce4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-02-003832-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 700 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електромеханічні ручні інструменти (акумуляторна ножівка, акумуляторний дриль-шурупокрут, акумуляторна кутова шліфувальна машина), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.01.2025 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 225.00 UAH