-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тумбочка приліжкова- ID: UA-2026-08-13-007574-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077518
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі похідні складані Тип-1 (ТС МОУ.40191-014:2025 (01)- ID: UA-2026-01-28-001971-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28085881
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2025-06-25-007700-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25711358
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2025-04-30-003455-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25151173
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2025-04-28-006876-a
- Дата створення : 28.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25129839
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2024-05-06-005974-a
- Дата створення : 06.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21483908
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2024-01-18-010975-a
- Дата створення : 18.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20435216
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2023-12-29-000705-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20284511
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2023-12-26-010690-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20252804
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2023-09-20-001285-a
- Дата створення : 20.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19023528
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2023-07-10-002110-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18355473
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2023-05-31-009955-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17951964
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2023-04-06-003787-a
- Дата створення : 06.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17429196
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ліжко похідне розкладне- ID: UA-2023-04-05-009352-a
- Дата створення : 05.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17422643
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ліжко армійське 2-х ярусне Типу "А"- ID: UA-2023-04-05-008558-a
- Дата створення : 05.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17421840
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -