-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тумбочка приліжкова
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007574-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
216 128.40
UAH без ПДВ
Номер:
c7f1fa7ab38542a8920bf1fecc1f7814
Внутрішній номер закупівлі:
30077518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007574-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 128.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:23 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:23 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
24.08.2026 13:05 - 24.08.2026 13:28
Період кваліфікації:
24.08.2026 13:28 - 31.08.2026 10:22
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 128.40 Тумбочка приліжкова