• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тумбочка приліжкова

Оголошено тендер

259 353.60 UAH
Номер: 79a93a0128b2408eb8f8dc615d11acf3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-009354-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
Очікувана вартість: 259 353.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тумбочка приліжкова
Примітки: Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.08.2026 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тумбочка приліжкова
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 120 штука
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума259 353.60 UAH