-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-003455-a
Завершена
728 650.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 286.51 UAH
мін. крок: 1% або 7 286.51 UAH
Номер:
b21849a27ac5454e9ebc568110ea4381
Внутрішній номер закупівлі:
25151173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-003455-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
728 650.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2025 11:27 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2025 11:27 - 16.05.2025 09:00
Період кваліфікації:
16.05.2025 09:00 - 20.05.2025 18:36
Період завантаження договору:
26.05.2025 00:00 - 05.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴728 650.50 Меблі похідні складні – Стіл та два табурети