• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Меблі та приспособи різні

Оголошено тендер

728 650.50 UAH
Номер: f0255e0f7e404c65919763a2b3b12bad
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-30-003607-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
Очікувана вартість: 728 650.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі та приспособи різні
Примітки: Закупівля відповідно до 11 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.04.2025 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Меблі похідні - Стіл та два табурети
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 150 комплект
Період постачання до 15.06.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума728 650.50 UAH