-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Тендер Prozorro UA-2024-05-06-005974-a
Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Номер:
1ac789a3bc3a49ac88b10159af0261c8
Внутрішній номер закупівлі:
21483908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-06-005974-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2024 15:48 - 11.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2024 15:48 - 14.05.2024 09:00
Період кваліфікації:
14.05.2024 09:03 - 16.05.2024 09:27
Період завантаження договору:
22.05.2024 00:00 - 01.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000 000.00 Меблі похідні складні – (Стіл та два табурети)