-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Оголошено тендер
5 000 000.00
UAH
Номер:
e5aeeaf84a6a4c8f9e0a2f0ebeb09ed4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-06-004843-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі та приспособи різні
Примітки:
Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.05.2024 13:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Меблі похідні складні – (Стіл та два табурети)
Кількість
1000 комплект
Період постачання
до 31.07.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 000 000.00 UAH