-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Тендер Prozorro UA-2025-04-28-006876-a
Торги відмінено
689 709.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 897.09 UAH
мін. крок: 1% або 6 897.09 UAH
Номер:
961b05cd83cd461e94240ce910452b7f
Внутрішній номер закупівлі:
25129839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-28-006876-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
689 709.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2025 14:20 - 03.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2025 14:20 - 06.05.2025 09:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
948152a6cfde49028493baa099f2a8a1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно з підпунктом 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Під час визначення очікуваної вартості закупівлі відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, було помилково взято із однієї комерційної пропозиції вартість одиниці товару без ПДВ, коли загальна вартість товару містить ПДВ.
Дану помилку не можливо виправити оскільки на етапі прийняття пропозицій не можливо внести зміни до річного плану, редагувати план за ідентифікатором UA-P-2025-04-28-007894-a.
З огляду на зазначене на виконання вимог підпункту 2 пункту 51 Особливостей замовник відміняє відкриті торги (унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: (UA-2025-04-28-006876-а) у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
30.04.2025 10:52 - 11.05.2025 00:00
Дата опублікування:
30.04.2025 10:52
Дата виконання:
11.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴689 709.00 Меблі похідні складні – Стіл та два табурети