-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Оголошено тендер
689 709.00
UAH
Номер:
c796c67b871c4e9b93bf9625b42a94bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-28-007894-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
689 709.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі та приспособи різні
Примітки:
Закупівля відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.04.2025 13:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Меблі похідні складні – Стіл та два табурети
Кількість
150 комплект
Період постачання
до 15.06.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума689 709.00 UAH