-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі похідні складані Тип-1 (ТС МОУ.40191-014:2025 (01)
Тендер Prozorro UA-2026-01-28-001971-a
Завершена
4 954 410.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f9d7834804e459093d1bc3fb595a3a6
Внутрішній номер закупівлі:
28085881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-28-001971-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 954 410.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2026 10:04 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2026 10:04 - 05.02.2026 09:00
Аукціон:
з 06.02.2026 13:00
Період кваліфікації:
05.02.2026 09:00 - 10.02.2026 09:20
Період завантаження договору:
16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 954 410.00 Меблі похідні складані Тип-1 (ТС МОУ.40191-014:2025 (01)