-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-09-01-002683-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249555
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-08-13-009691-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30079620
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-08-13-007177-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077121
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укра...×-
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
- ID: UA-2026-07-17-004015-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842060
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пля...×-
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
- ID: UA-2026-07-06-000848-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29732989
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укра...×-
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
- ID: UA-2026-06-30-010869-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29694005
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пля...×-
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
- ID: UA-2026-06-24-002737-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29632681
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укра...×-
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
- ID: UA-2026-06-19-006111-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29593482
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пля...×-
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
- ID: UA-2026-06-15-007514-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29537696
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-06-11-005721-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29507391
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укра...×-
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
- ID: UA-2026-06-10-006589-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29493953
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пля...×-
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
- ID: UA-2026-06-04-010100-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29440261
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-05-28-001845-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29365357
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-05-19-005221-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29265894
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укра...×-
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
- ID: UA-2026-05-05-006135-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29117563
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -