-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002683-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
24 050.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
59
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
16a1ef07730548178ae522d32e9dce43
Внутрішній номер закупівлі:
30249555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002683-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліновська Наталія Вікторівна +380442890042 nataliia.kalinovska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 050.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:12 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:12 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:12 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 050.00 Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)