• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)

Торги не відбулися

4 458.00 UAH без ПДВ
Номер: f5b8a21f9fbe49a9b370f2b5b90237d0
Внутрішній номер закупівлі: 29732989
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-000848-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 458.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 09:45 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 09:45 - 15.07.2026 10:00
Аукціон: з 16.07.2026 15:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 458.00 Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)