• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656

Торги не відбулися

8 344.21 UAH без ПДВ
Номер: 55dba68a1f844dada9b09e52a3b4f9eb
Внутрішній номер закупівлі: 29842060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-004015-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 344.21 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 11:45 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 11:45 - 26.07.2026 23:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 344.21 Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656