-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010869-a
Торги не відбулися
8 771.00
UAH з ПДВ
Номер:
49746d9d607840d99897e3a57e7b10e1
Внутрішній номер закупівлі:
29694005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010869-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 771.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:31 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 15:31 - 09.07.2026 10:00
Аукціон:
з 10.07.2026 12:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 771.00 Малоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656