-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-002737-a
Торги не відбулися
5 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ce9f441ed7c4ec2a2a1073ae6dbd933
Внутрішній номер закупівлі:
29632681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-002737-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 10:40 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 10:40 - 03.07.2026 10:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 350.00 Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)