-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
- ID: UA-2026-08-17-010998-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107863
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-14-010746-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29813651
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000...×-
Набої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-06-009901-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29741999
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5, 6 мм (.22 LR) (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353300...×-
Набої калібру 5, 6 мм (.22 LR) (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-03-010692-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730921
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-30-010885-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29694046
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-16-012114-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29555945
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-15-001878-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532083
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1363/1.045/1, 1271/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1363/1.045/1, 1271/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-28-008874-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29372375
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1371/1.045/1, 1265/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1371/1.045/1, 1265/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-27-010688-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29359542
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1238/1.045/1, 1158/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1238/1.045/1, 1158/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-18-006581-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29252713
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1256/1.045/1, 1128/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1256/1.045/1, 1128/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-18-005495-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29251625
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1238/1.045/1, 1158/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1238/1.045/1, 1158/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-08-006788-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29164379
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1256/1.045/1, 1128/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1256/1.045/1, 1128/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-08-005652-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29163258
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1120/1.045/1, 1043/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1120/1.045/1, 1043/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-04-28-012949-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29057585
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (933/1.045/1, 911/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533000...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (933/1.045/1, 911/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-04-08-003789-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28859298
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -