-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1238/1.045/1, 1158/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-006581-a
Завершена
285 445.00
UAH з ПДВ
Номер:
87f4428d7f484f349c7ba1c59bba2207
Внутрішній номер закупівлі:
29252713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-006581-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
285 445.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 13:26 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 13:26 - 26.05.2026 08:00
Аукціон:
з 27.05.2026 15:51
Період кваліфікації:
26.05.2026 08:00 - 26.05.2026 12:50
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 445.00 Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1238/1.045/1, 1158/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)