-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-08-17-007814-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104690
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-14-006918-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809850
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-06-008330-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740424
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-30-008479-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691645
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-16-013631-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557461
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-15-001254-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29531467
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1363/1.045/1, 1271/1стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1363/1.045/1, 1271/1стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-28-005404-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29368912
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1371/1.045/1, 1265/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1371/1.045/1, 1265/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-27-009458-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29358294
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм до спортивної вогнепальної зброї для забезпечення підготовки та участ...×-
Набої калібру 5,6 мм до спортивної вогнепальної зброї для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби кульової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси) (наказ 1790)
- ID: UA-2026-05-20-009751-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29285649
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1256/1.045/1, 1128/1стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1256/1.045/1, 1128/1стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-08-003258-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29160898
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1238/1.045/1, 1158/1стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1238/1.045/1, 1158/1стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-08-001008-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29158661
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. до пневматичної спортивної зброї для забезпечення підгот...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. до пневматичної спортивної зброї для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби кульової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси) (наказ 1790)
- ID: UA-2026-05-06-013624-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140545
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1120/1.045/1, 1043/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1120/1.045/1, 1043/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-05-01-006676-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091211
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. до пневматичної спортивної зброї для забезпечення підгот...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. до пневматичної спортивної зброї для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби кульової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси) (наказ 1790)
- ID: UA-2026-04-23-006196-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29005629
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1120/1.045/1, 1043/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1120/1.045/1, 1043/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-04-22-013292-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28996641
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -