-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-001254-a
Завершена
26 617.50
UAH з ПДВ
Номер:
e0653d29d94a44b0b8162eb0b7576a67
Внутрішній номер закупівлі:
29531467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-001254-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 617.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 09:56 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 09:56 - 23.06.2026 10:00
Аукціон:
з 24.06.2026 14:05
Період кваліфікації:
23.06.2026 10:00 - 23.06.2026 11:15
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 617.50 Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)