-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Контейнер для вакуумної терапії ран» (код ДК 021:2015: ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткува...×-
«Контейнер для вакуумної терапії ран» (код ДК 021:2015: ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023-47404; НК 031:2024 - НК 031:2024 — Z12040205)
- ID: UA-2026-08-31-004385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237673
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система обігріву пацієнтів (код ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блокі...×-
Система обігріву пацієнтів (код ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33162100-4 — Апаратура для операційних блоків) НК 024:2023: 37329 — Система обігрівання всього тіла на основі застосування електричних ковдр НК 031:2024 - Z12040208 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТЕРМОРЕГУЛЯЦІЇ ТІЛА)
- ID: UA-2026-07-15-009843-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825408
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №15; Лезо...×-
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №15; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №22; Скальпель хірургічний з нержавіючої сталі, гострий, з ручкою, одноразовий, розмір леза 11; Скальпель хірургічний з нержавіючої сталі, гострий, з ручкою, одноразовий, розмір леза 15
- ID: UA-2026-02-03-011367-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28168624
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
AF-D2423JZR -Одноразовий гемокліп, відкриття 11; AF-D2423DTR-Одноразова овальна петля, обе...×-
AF-D2423JZR -Одноразовий гемокліп, відкриття 11; AF-D2423DTR-Одноразова овальна петля, обертова, відкриття 30; AF-D2423PN-Одноразова ін’єкційна голка 21 G, 5мм (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (ДК:021:2015 — 33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти)
- ID: UA-2025-10-10-009111-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26715475
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних б...×-
Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-09-11-013133-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26409102
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: (Інструмент світловодний для...×-
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: (Інструмент світловодний для лазерної хірургії (модель LGO-Saturn Side Fiber) НК 024:2019:61474-Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей, Інструмент світловодний для лазерної хірургії (модель LGO-Hemorrhoid Probe) НК 024:2019: 61474-Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей,Кліп-аплікатор гемолок для кліпс XL(рукоятка типу “С”) 10*330 мм НК 024:2019: 35798 - Аплікатор хірургічних кліпс, багаторазового використання,Електрод крючок 5*330 (керамічний наконечник) НК 024:2019: 33596- Ендоскопічний електрохірургійний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий, Затискач атравматичний 5*330 НК 024:2019: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий), Затискач для захвату 5*330 (подовжений) НК 024:2019: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий, Перехідник для троакара 10-5мм (довгий) НК 024:2019: 14155 - Лапароскопічний троакар, Троакар 15*105 з автоматичним магнітним клапаном НК 024:2019: 61424 - Троакар лапароскопічний, багаторазового використання)
- ID: UA-2023-03-01-007986-a
- Дата створення : 01.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17123274
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Код за НК 024:2019 -...×-
Код за ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Код за НК 024:2019 - 61474 Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей застосування) (Світловод радіарний для ендовенозної лазерної коагуляції вен LGO-Saturn Side Fiber, Світловод для лазерної хірургії LGO-Hemorrhoid Probe, Світловод радіарний для ендовенозної лазерної коагуляції вен LGO-Infinity Side Fiber)
- ID: UA-2021-05-18-008919-b
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9923697
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для лазерної хірургії- ID: UA-2020-02-19-003020-b
- Дата створення : 19.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4516875
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос вакуумний для терапії ран NP32Stan- ID: UA-2019-12-27-000619-b
- Дата створення : 27.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4262681
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2019-10-18-001550-b
- Дата створення : 18.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3903577
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відсмоктувач медичний "Біомед" електричний модель 7А-23В (40л)- ID: UA-2019-10-15-002527-b
- Дата створення : 15.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3889118
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хірургічне обладнання- ID: UA-2019-09-20-002157-b
- Дата створення : 20.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3808782
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хірургічне обладнання- ID: UA-2019-09-17-001754-b
- Дата створення : 17.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3792304
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків.- ID: UA-2017-12-26-001765-b
- Дата створення : 26.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1516034
Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для лапароскопічних втручань- ID: UA-2017-10-19-002531-a
- Дата створення : 19.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1359596
Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05506690ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -