-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект обладнання для лапароскопічних втручань
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-002531-a
Завершена
2 650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 500.00 UAH
Номер:
d3363401a1f84b79a2547b7b12aedd63
Внутрішній номер закупівлі:
1359596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-19-002531-a
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гладко +380978349060 ogiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 500.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2017 17:48 - 25.10.2017 19:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2017 17:48 - 04.11.2017 18:00
Аукціон:
06.11.2017 12:24 - 06.11.2017 12:51
Період кваліфікації:
06.11.2017 12:51 - 07.11.2017 17:01
Період завантаження договору:
07.11.2017 16:54 - 27.11.2017 16:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для лапароскопічних втручань
Кількість
1 комплект
Період постачання
13.11.2017 - 15.12.2017
Місце постачання
35311, Україна, Рівненська область, Рівненський район, смт. Клевань, вул. Деражненська, 39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ
Оскарження: 06.11.2017 12:51 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36758278
-
Контактна особа:
Онищук Катерина +380445009359 manager@ren-med.com.ua http://ren-med.com.ua
-
Адреса:
01024, Україна, Київська область, Київ, вул. Богомольця 7/14, оф. 182
Оскарження: 06.11.2017 12:51 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2017 16:46
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "Агросток Україна"
Оскарження: 07.11.2017 16:46 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36086758
-
Контактна особа:
Гічка Юрій Миколайович +380444952769 tender.agrostok@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, Київ, м. Київ, вул.Підвисоцького Професора, буд. 6-В
Оскарження: 07.11.2017 16:46 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 647 488.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 620 988.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2017 16:54
Документи
6
Скарги
0
Хімлаборреактив
Оскарження: 07.11.2017 16:54 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Петрушенко Юлия +380675362374 petrushenko@chemlab.kiev.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, БРОВАРИ, вул. Щолківська 8
Оскарження: 07.11.2017 16:54 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 640 886.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 640 886.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2017 17:01
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d72c880f0e94b1ea9625786847a1fdb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-002531-a-c1
Постачальник:
Хімлаборреактив
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Петрушенко Юлия +380675362374 petrushenko@chemlab.kiev.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, БРОВАРИ, вул. Щолківська 8
Номер договору:
223
Сума договору:
2 640 886.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
23.11.2017 15:58
Статус:
Підписаний