-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для лапароскопічних втручань
2 640 886.10
UAH з ПДВ
Номер:
8d72c880f0e94b1ea9625786847a1fdb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-002531-a-c1
Постачальник:
Хімлаборреактив
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Петрушенко Юлия +380675362374 petrushenko@chemlab.kiev.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, БРОВАРИ, вул. Щолківська 8
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору:
223
Дата підписання:
23.11.2017 15:58
Період дії договору:
23.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
2 640 886.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 640 886.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для лапароскопічних втручань
Кількість
1 комплект
Період постачання
13.11.2017 - 15.12.2017
Місце постачання
35311, Україна, Рівненська область, Рівненський район, смт. Клевань, вул. Деражненська, 39
На карті