-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
AF-D2423JZR -Одноразовий гемокліп, відкриття 11; AF-D2423DTR-Одноразова овальна петля, обертова, відкриття 30; AF-D2423PN-Одноразова ін’єкційна голка 21 G, 5мм (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (ДК:021:2015 — 33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-009111-a
Завершена
15 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
66d8163c14c34c28aa4b3fb221aac115
Внутрішній номер закупівлі:
26715475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-009111-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Бернацька +380931030635 tender.rogvv@gmail.com http://ogiv.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 14:22 - 16.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 14:22 - 19.10.2025 08:00
Аукціон:
з 20.10.2025 11:04
Період кваліфікації:
19.10.2025 08:00 - 23.10.2025 14:29
Період завантаження договору:
29.10.2025 00:00 - 08.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти