-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
AF-D2423JZR -Одноразовий гемокліп, відкриття 9/11/14/17; AF-D2423DTR-Одноразова овальна петля, обертова, відкриття 10/15/20/25/30/35; AF-D2423PN-Одноразова ін’єкційна голка 21/23/25 G, 4/5/6мм (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (ДК:021:2015 — 33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти)
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
e4307040aea44f5b934ffdf63e7a1208
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-10-011157-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
AF-D2423JZR -Одноразовий гемокліп, відкриття 9/11/14/17; AF-D2423DTR-Одноразова овальна петля, обертова, відкриття 10/15/20/25/30/35; AF-D2423PN-Одноразова ін’єкційна голка 21/23/25 G, 4/5/6мм (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (ДК:021:2015 — 33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.10.2025 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума15 000.00 UAH