-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Контейнер для вакуумної терапії ран» (код ДК 021:2015: ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023-47404; НК 031:2024 - НК 031:2024 — Z12040205)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004385-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
70 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
24
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0072e0ccac974f768a7eb642f6b3daad
Внутрішній номер закупівлі:
30237673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004385-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, селище Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Бернацька +380931030635 tender.rogvv@gmail.com http://ogiv.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:31 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 «Контейнер для вакуумної терапії ран» (код ДК 021:2015: ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023-47404; НК 031:2024 - НК 031:2024 — Z12040205)