-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система обігріву пацієнтів (код ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33162100-4 — Апаратура для операційних блоків) НК 024:2023: 37329 — Система обігрівання всього тіла на основі застосування електричних ковдр НК 031:2024 - Z12040208 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТЕРМОРЕГУЛЯЦІЇ ТІЛА)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009843-a
Завершена
266 355.14
UAH без ПДВ
Номер:
14d50b68787545e5b99e4754db64da43
Внутрішній номер закупівлі:
29825408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009843-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, селище Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Бернацька +380931030635 tender.rogvv@gmail.com http://ogiv.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 355.14 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:29 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:29 - 23.07.2026 08:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:36
Період кваліфікації:
23.07.2026 08:00 - 23.07.2026 10:39
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 355.14 Система обігріву пацієнтів (код ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33162100-4 — Апаратура для операційних блоків) НК 024:2023: 37329 — Система обігрівання всього тіла на основі застосування електричних ковдр НК 031:2024 - Z12040208 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТЕРМОРЕГУЛЯЦІЇ ТІЛА)