-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система обігріву пацієнтів
Оголошено тендер
285 000.00
UAH
Номер:
be23e63f63f14c9fb874e834ea4389b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-012352-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, селище Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, селище Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система обігріву пацієнтів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.07.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума285 000.00 UAH