• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)

Завершена

263 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fe36c5901f1c478085a402841f430657
Внутрішній номер закупівлі: 26409102
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-11-013133-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Світлана Бернацька +380931030635 tender.rogvv@gmail.com http://ogiv.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 263 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.09.2025 17:11 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2025 17:11 - 19.09.2025 08:00
Аукціон: з 22.09.2025 13:04
Період кваліфікації: 19.09.2025 08:00 - 24.09.2025 11:09
Період завантаження договору: 30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴263 000.00 Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)