-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світловод гемороїдальний LGO-Hemorrhoid Probe; Світловод радіальний LGO-Saturn Side Fiber; Контейнер для вакуумної терапії ран з фільтром (1л.); Титанові лігатурні кліпси HORIZON™ середнього розміру; Титанові кліпси WECK Horizon середньо-великого розміру з адгезивною стороною; Полімерні кліпси великого розміру (ХL); Ремкомплект для троакара 5,5 мм; Ремкомплект для троакара 10,5 мм
Оголошено тендер
263 000.00
UAH
Номер:
284335071bf246b1b87389618ec61229
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-11-016188-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506690
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт Клевань, вул. Деражненська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
263 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світловод гемороїдальний LGO-Hemorrhoid Probe; Світловод радіальний LGO-Saturn Side Fiber; Контейнер для вакуумної терапії ран з фільтром (1л.); Титанові лігатурні кліпси HORIZON™ середнього розміру; Титанові кліпси WECK Horizon середньо-великого розміру з адгезивною стороною; Полімерні кліпси великого розміру (ХL); Ремкомплект для троакара 5,5 мм; Ремкомплект для троакара 10,5 мм
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.09.2025 17:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума263 000.00 UAH