-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (1/3 трубчаста пластина та комплект гвинтів до...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (1/3 трубчаста пластина та комплект гвинтів до неї; Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї; Пластина великогомілкова проксимальна-латеральна та комплект гвинтів до неї; Пластина великогомілкова пряма та комплект гвинтів до неї; Пластина великогомілкова Т-подібна, або анатомічно проксимально-медіальна та комплект гвинтів до неї; Пластина для дистального відділу стегнової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина для проксимального відділу стегнової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина стегнова пряма та комплект гвинтів до неї; Проксимально-латеральна L-подібна великогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї)
- ID: UA-2024-06-28-007424-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21957932
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Дистальна малогомілкова LCP-пластина та компле...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї, П’яткова пластина та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-латеральна та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-медіальна та комплект гвинтів до неї)
- ID: UA-2024-06-28-007377-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21957892
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина дистально-латеральна плечова та компл...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина дистально-латеральна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина дистально-медіальна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина для дистального відділу ключиці та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці S-подібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці гачкоподібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для проксимального відділу плечової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина пряма реконструктивна та комплект гвинтів до неї)
- ID: UA-2024-06-27-010391-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21950126
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу передпліччя, плеча та кіс...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу передпліччя, плеча та кісток кисті)
- ID: UA-2024-06-27-010192-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21949929
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)- ID: UA-2024-06-10-012581-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21792121
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу)- ID: UA-2024-04-16-013359-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21316658
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)- ID: UA-2024-03-29-008914-a
- Дата створення : 29.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21162781
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу)- ID: UA-2024-03-22-011164-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21103914
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)- ID: UA-2023-05-02-014365-a
- Дата створення : 02.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17647028
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина для синтезу плечової кістки та компле...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина для синтезу плечової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу ключиці та лопатки та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу передпліччя та плеча та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу передпліччя та кісток кисті та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу стегнової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу кісток гомілки та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу кісток гомілково-ступневого суглобу та комплект гвинтів до неї; Пластина для синтезу п’яткової, таранної, та кісток стопи та комплект гвинтів до неї)
- ID: UA-2023-05-02-014214-a
- Дата створення : 02.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17646876
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -