• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу передпліччя, плеча та кісток кисті)

Завершена

140 615 608.47 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 703 078.04 UAH
Номер: 6248371c58004f30a89e6926615cdd6d
Внутрішній номер закупівлі: 21949929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-27-010192-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Наталія Гнатюк +380671344281 n.hnatiuk@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 615 608.47 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.06.2024 17:29 - 09.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2024 17:29 - 12.07.2024 10:00
Аукціон: 15.07.2024 14:44 - 15.07.2024 15:37
Період кваліфікації: 15.07.2024 15:37 - 24.07.2024 15:15
Період завантаження договору: 30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 615 608.47 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу передпліччя, плеча та кісток кисті)